ایران، تهران، بزرگراه رسالت، خیابان استاد حسن بنا جنوبی، پلاک 420، پلکان دوم، واحد 8

      

پشتیبانی مشتریان:   09123846467

02122304448   -    02122508898

چاپ سالونت

   

یکی از پرکابردترین متریال ها در تبلیغات محیطی چاپ بنر مناسبتی می باشد. طراحی بنرهای مناسبتی چنانچه توسط دستگاه‌های مجهز و پیشرفته امروزی انجام شود قطعاً بسیار زیبا و منحصر به فرد خواهد شد، چرا که می‌توان با تکیه بر امکانات و هنر دست گرافیست ها جذابیت بیشتری را بر طرح بنر افزود. چاپ تصویر اشخاص و یا یک لوگوی مناسب بر روی بنرهای مناسبتی منجر شده تا به عنوان یک انتخاب مناسب برای افراد در نظر گرفته شود. جهت مطالعه مقاله ادامه مطلب را انتخاب نمایید.

 

اگر بخواهید شخصی سازی های مناسبی بر روی بنرهای مناسبتی ملی و مذهبی، بنر ایام محرم، اعیاد مذهبی (مانند نیمه شعبان)، تبریک و تسلیت و غیره انجام دهید باید توجه داشته باشید که فایل طرح مورد نظر، دارای حداقل کیفیت لازم باشد. قطعاً استفاده از گرافیک جذاب و حرفه ای، باعث افزایش تاثیرگذاری پیام بنر شما می شود و یک مزیت کلیدی محسوب می شود. هزینه چاپ بنرهای مناسبتی با توجه به سایز و کیفیت متریال مورد استفاده آن تعیین می‌شود، اما مجموعه آرتور با استفاده از ظرفیت موسسه فرهنگی خانه طراحان صحابیون با تجربه و رزمه ای قوی در حوزه فرهنگی با قیمتی رقابتی، بهترین کیفیت و سریعترین زمان، این خدمت را به شما ارائه می دهد. 

در بین انواع بنرهای موجود در بازار ایران، برای چاپ اعلان های عمومی (مانند مناسبت های ملی، مناسبت های مذهبی، تبریکات عمومی، عرض تسلیت ها و...) می‌توان به چاپ بنرهای مناسبتی اشاره داشت که کاربردهای وسیعی دارند. همانگونه که از نام آن پیداست بنرهای مناسبتی برای مناسب‌های گوناگون قابل استفاده هستند و می‌تواند تنوع و رنگ بندی مختلفی داشته باشد. باید بدانید که بنرهای مناسبتی با متریال های بنر و فلکس چاپ می شوند و برای این که بتوان بنر مناسبتی با کیفیتی داشت، انتخاب یک چاپخانه مناسب و قابل اعتماد بسیار حائز اهمیت است. چاپ بنرهای مناسبتی با توجه به نیاز شما متنوع بوده و می‌تواند شامل چاپ بنر مناسبتهای ملی، مناسبتهای ملی مذهبی، ایام ماه محرم و صفر، نیمه شعبان و غیره باشد. بنرها می‌توانند جهت اطلاع رسانی هم مورد استفاده قرار گیرند؛ همچنین می‌توان از بنرها برای ادای احترام، تبریک جشن تولد، عرض تسلیت، بزرگداشت و غیره نیز استفاده کرد.

ما در این مقاله قصد داریم درخصوص بنرهای مناسبتی مطالب مفید و جالبی را در اختیار شما قرار دهیم: می‌توان بیان کرد که بنر، پیامی است که می‌تواند به شکل جالب و هنرمندانه برای بیان مفاهیم مختلف چاپ شود. بنرها به عنوان یک ابزار تبلیغات فضای خارجی شناخته می‌شوند که دارای مزایای متنوعی است و با توسعه ابزارهای تبلیغات محیطی، بشدت مورد توجه مدیران و بویژه مدیران تبلیغاتی قرار گرفته است. اگر بتوان از بنرهای مناسبتی در فضا و موقعیت مکانی مناسب استفاده نمود، بدون شک تأثیرگذاری بسیاری خواهد داشت. عرض رول متریال چاپ بنرهای مناسبتی متنوع بوده و همین امر سبب می شود بتوان براساس نیاز و هدف مشتری آن را در هر عرض و ابعادی چاپ کرد. یکی از ویژگی های خاص و نقاط قوت چاپ سبحان مجز بودن به دستگاه های پیشرفته چاپ بنر با عرض 5 متر است که این امکان را فراهم ساخته که بنرهای با متراژهای بسیار بزرگ نیز با بهترین کیفیت چاپ شوند.

تیم اجرایی مجموعه آرتور با تمام وجود عاشق کارشان هستند و پس از اجرای صحیح و بی عیب و نقص هر پروژه احساس رضایتی دو چندان نسبت به کارفرما در وجودشان شکل میگیرد.پس خیالتان راحت که

هوای شما رو داریم 

پروژه های برتر

بیمارستان قمر بنی هاشم تهران

مجتمع تفریحی دانشجویان وزارت علوم ساری

بیمارستان حضرت سیدالشهدا (ع) اصفهان

گلزار شهدای شهرستان آستانه اشرفیه

پذیرایی منزل مسکونی شمال تهران

آشپزخانه منزل مسکونی غرب تهران

استخر منزل مسکونی مهدی شهر سمنان 

تماس با ما

آدرس دفتر : تهران  بزرگراه رسالت  ابتدای خیابان استاد حسن بنا جنوبی  پلاک 420  واحد 8

شماره تماس: 02122304448  02122508898

همراه:          09123846467 

آدرس کارگاه شماره 1 : تهران جانبازان غربی خیابان شهید صفایی بعد از بوستان گلزار کوچه شهید جعفری پلاک 18 واحد 1 الی 3

شماره تماس: 02177840733   02177256008