ایران، تهران، بزرگراه رسالت، خیابان استاد حسن بنا جنوبی، پلاک 420، پلکان دوم، واحد 8

      

پشتیبانی مشتریان:   09123846467

02122304448   -    02122508898

یک کارگاه خوب چه ویژگی هایی را باید داشته باشد؟

برای داشتن یک تولید خوب نیاز به تجهیزات مختلف بسیاریست تا به تولیدی مناسب و پایدار دست پیدا کنیم و میتوان گفت تجهیزات حرف اول را در تولیدات به خود اختصاص داده است و ما در این مقالبه به همین دلیل موضوع را ویژگی های یک کارگاه خوب قرار داده ایم تا به تک تک امان های و ویژگی های یک کارگاه خوب و مناسب اشاره نماییم.

اجزا تشکیل دهنده یک کارگاه خوب :

ابزار الات عمومی
ابزار الات تخصصی
ماشین الات تولید
لوازم مصرفی مورد نیاز تولید محصول
کارگر حرفه ای
کارگر معمولی

برای مطالعه این مقاله ادامه مطلب را انتخاب نمایید.

نمایشگاه آینده روشن در باغ موزه مینیاتور تهران برگزار گردید.

مسعود رنجبریان شهردار منطقه۸ از نمایشگاه «آینده روشن »در باغ مینیاتور بازدید کرد.به مناسبت گرامیداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ایام الله دهه مبارک فجر نمایشگاه «آینده روشن» به همت شهرداری منطقه۸ با مشارکت سراهای محلات و موسسه خانه طراحان صحابیون با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در باغ موزه مینیاتور برگزار شد و مورد استقبال خوب شهروندان منطقه هشت تهران بزرگ قرار گرفت.

سازه های نمایشگاهی

سازه های اسپیس فریم (space frame) فرم های هندسی منظمی میباشند که به طور متحد در کنار یکدیگر قرار میگیرند و با تقسیم نیروی وارده توسط وزن سازه، در کنار استحکام غرفه ها از زیبایی خاصی بر خوردار می شوند. با ترکیب اسپیس فریم می توان غرفه و سازه های نمایشگاهی متنوعی را ایجاد نمود. اسپیس فریم ها به وسیله بست اسپیس به یکدیگر متصل می گردند و شکل و سازه محکم و زیبایی را خلق مکنند و به واسطه شکل و ساختار هندسی که دارند وزن خود را در جهات مختلف به زمین وارد می سازند و این امر باعث استحکام اسپیس فریم ها می گردد وبرای ساخت انواع فضا ها از قبیل سالن ،غرفه ،تابلو بنر و غیره مناسب میباشد. جهت مطالعه این مقاله ادامه مطلب را انتخاب نمایید.

محصولات سقف کاذب

امروز با رایج شدن استفاده از سقف های کاذب در امکان مختلف همچون فضاهای تجاری ، فضاهای اداری ، مکان های درمانی و ... استفاده از سیستم یکپارچه مدولار سازه کلیک مرسوم گردیده است و در این تکنیک مخاطب به سه جز در سقف روبرو میگردد. اولین و مهمترین قسمت سازه های مدولاری می باشد که سقف را به قطعات یکسان تقسیم بندی نموده است و قالبا در شرایط استاندارد این ابعاد 60 سانتی متر در 60 سانتی متر می باشد. دومین قسمت نیز که بخش عمده ای از فضا را می پوشاند قطعات 60*60 می باشد که در مابین سازه ها قرار گرفته و بدان تایل گفته می شود که نقش پوشاننده را ایفا می کند. سومین قسمت نیز تایل های روشنایی و یا محصولات روشنایی سقف کاذب می باشد که در دو جز تولید میگردد. اول آنکه در شرایط استاندارد این قطعات نیز 60*60 می باشند و مشابه تایل در بین سازه های مدولار جانمایی میگردد و در حالتی دیگر نیز ممکن است در ابعاد های کوچک تر در وسط تایل برش خورده جانمایی می گردد.

خدمات چاپ افست

امروزه استفاده از چاپ افست بسیار متداول است به حدی که آن را به عنوان چاپ تجاری در نظر می‌گیرند و تقریباً درصد بسیار زیادی از کارهای چاپی با این روشِ چاپ انجام می‌گیرد. دستگاه افست مکانیسم عمل خاص و البته ساده‌ای دارد؛ به طور خلاصه روشِ کارش به این شکل است که تصویر یا متن موردنظر، هر چه که هست بر روی یک صفحۀ فلزی مخصوص به نام زینک یا پلیت انتقال داده می‌شود و این صفحه طوری عمل می‌کند که تنها تصاویر و نوشته‌های یک متن، جوهر مخصوص چاپ را به خود می‌گیرند. بعد از آن سه استوانۀ تعبیه شده در این دستگاه کار را به عهده می‌گیرند و در نهایت طرح‌های جوهرافشان شده چاپ می‌شوند. در واقع، چاپ افست این روش را از چاپ لیتوگرافی به دست آورده و در نتیجه غالباً به این چاپ، لیتوگرافی هم گفته می‌شود.

از ویژگی‌های منحصر به فرد روش افست این است که در آن همۀ رنگ‌ها با ترکیب چهار رنگ آبی، سرخابی، زرد و یا سیاه که در اصطلاح CMYK گفته می‌شود، به وجود می‌آیند. جهت مطالعه و کسب اطلاعات بیشتر بر روی ادامه مطلب کلیک نمایید.

تیم اجرایی مجموعه آرتور با تمام وجود عاشق کارشان هستند و پس از اجرای صحیح و بی عیب و نقص هر پروژه احساس رضایتی دو چندان نسبت به کارفرما در وجودشان شکل میگیرد.پس خیالتان راحت که

هوای شما رو داریم 

پروژه های برتر

بیمارستان قمر بنی هاشم تهران

مجتمع تفریحی دانشجویان وزارت علوم ساری

بیمارستان حضرت سیدالشهدا (ع) اصفهان

گلزار شهدای شهرستان آستانه اشرفیه

پذیرایی منزل مسکونی شمال تهران

آشپزخانه منزل مسکونی غرب تهران

استخر منزل مسکونی مهدی شهر سمنان 

تماس با ما

آدرس دفتر : تهران  بزرگراه رسالت  ابتدای خیابان استاد حسن بنا جنوبی  پلاک 420  واحد 8

شماره تماس: 02122304448  02122508898

همراه:          09123846467 

آدرس کارگاه شماره 1 : تهران جانبازان غربی خیابان شهید صفایی بعد از بوستان گلزار کوچه شهید جعفری پلاک 18 واحد 1 الی 3

شماره تماس: 02177840733   02177256008